Iran,Isfahan,East Hasht Behest St,shahidan khanali alley,Apneco Company

 

درباره ما

اطلاعاتی درباره مجموعه ما

با ما با دنیای آی تی را بهتر آشنا شوید

m
استفاده از تکنولوژی روز دنیا
m
ساختار گروهی و برمبنای رفاقت تیمی
m
تیمی کاملا حرفه ای

معرفی شرکت اپنا

شرکت اندیشه پردازان نوید اسپادانا در سال ۱۳۸۹ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با شماره ثبت ۵۱۷۸۶ در اداره ثبت شرکت ها و با بهره گیری از نیروهای متخصص در این زمینه با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود آغاز به کار نموده است.

رضایت مشتری 0
مشاوره و ارائه راهکارهای نوین 0
پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته 0
qodef-team-image
توسعه دهنده وب
حمیدرضا سیناپور

حمیدرضا سیناپور با مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر – نرم افزار هستم. حدود ۳ سال میشه که به صورت اکتسابی با طراحی وب آشنا شدم و خوشبختـانه روزبه‌روز این آشنایی داره پیوند خودش رو مستحکم‌تــر می‌کنه. شدیدا علاقمند به برنامه نویسی هستم و امیدوارم که بتونم هر روز به نحو احسنت از این علاقه همراه با تجربیاتم استفاده کنم.

qodef-team-image
توسعه دهنده وب و پرتال سازمانی
محمداسماعیل پدران

محمداسماعیل پدران فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار هستم. حدود ۷ سال است که به صورت اکتسابی با طراحی و توسعه وب آشنا شدم،هر روز در پی کسب تجربه های جدید می باشم،و بر این باورم که با تلاش و پشتکار زیاد هر غیر ممکنی امکان پذیر می باشد.

qodef-team-image
مدیرعامل
محمداحسان شیشه بر

محمد احسان شیشه بر فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات می باشم و به عنوان فاندر و مدیر عامل شرکت اپنا (اندیشه پردازان نوید اسپادانا) سال هاست که در زمینه آی تی به تحقیق و توسعه مشغول می باشم و به صورت تخصصی در پی تحیقیق و توسعه در زمینه تکنولوژی های اپن سورس می باشم

شرکت هایی که با ما همکاری داشته اند